خرید اینترنتی لامپ رقص نور - فروش ارزان لامپ چرخان LED ال ای دی

قیمت قبلی کالا : ۲۳,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۶,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۷,۰۰۰تومان (31%)

موجود در انبار: ۳۸۹


(تعداد رای: 42)

خرید اینترنتی لامپ ال ای دی led رقص نور اگر می خواهید همه را در مجلس و مهمانی که در خانه خود برگزار می کنید غافل گیر کنید و یا به دنبال آن هستید تا جلوه ای متفاوت و بی نقص را به خانه و اتاق خواب خود یا فرزندان خود ببخشید لامپ رقص نور یک پیشنهاد خارق العاده برای شما است.

خرید لامپ رقص نور

خرید لامپ رقص نور

 این لامپ با افکت های کاملا متفاوت و زیبای خود و استفاده از هفت رنگ بسیار زیبا و جذاب به راحتی نمای متفاوتی به خانه شما خواهد داد و همه را غافل گیر خواهد کرد

خرید لامپ رقص نور.

نور افشانی از دیرباز ار روش های بسیار جذاب برای ابراز شادی و هیجانات درونی بوده است. در کش.ر چین نخستیسن بار با استفاده از خاکستر و گوگرد ترقه های آتش زا تولید شد و در بسیاری از مراسم ها و جشن های باستانی از آن استفاده می شده است.

خرید لامپ رقص نور

در اثر گذر زمان بلا این که دانش و قدرت بشر در تولید بسیار بهبود پیدا کرده است اما خواسته های درونی اش تغییر چندانی نکرده است.امروزه هنوز هم بسیاری از افراد به دنبال نورافشانی در مجالس و مهمانی های خود هستند. برای این کار ما لامپ رقصس نور را به شما پیشنهاد می دهیم

خرید لامپ رقص نور.

لامپ رقص نور با کمک هفت رنگ بسیار زیبا و جذاب خود و به وئسیله افکت های کاملا متفاوت و شگفت انگیز منظره ای بدیع و حیرت آور در منزل شما ایجاد خواهد کرد. این لامپ در داخل خود از یک موتور گردان برای پخش نور استفاده کرده است.

خرید لامپ رقص نور

 مصرف برق این لامپ بسیار پایین است و به راحتی تا سه سال به صورت مداوم کار می کند. نور این لامپ دارای برد بسیار مناسبی است و به راحتی تمام فضای خانه شما را پر می کند.

خرید لامپ رقص نور

این لامپ به صورت مستقیم به هر سرپیچی متصل می شود و شما می توانید به راحتی در هر جایی از منزل خود از آن استفاده کنید.

آیا در رابطه با خرید اینترنتی لامپ رقص نور - فروش ارزان لامپ چرخان LED ال ای دی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید