فروش چادر مارال l فروشگاه لباس ایرانی با کیفیت عالی

قیمت قبلی کالا : ۱۶۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۵۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۵,۰۰۰تومان (10%)

موجود در انبار: ۵


(تعداد رای: 44)

همانطور که می دانید چادر یک پوشش اسلامی می باشد که در شهرهای بزرگ پوشش چادر کمتر دیده می شود و در شهرهایی مانند مشهد و قم و ... اکثریت این افراد به دلیل مذهبی بودنشان بیشتر به خود چادر روی می آورند. مدل هایی از چادر بر سر زنان ایرانی دیده می شود از جمله چادر ملی و چادر عربی و چادر لبنانی و ... چادر خود پوشش زیبایی است که خانم ها را از نگه مردان نامحرم دور نگه دارد می دارد,اکثریت افراد بر این باور هستند که چادر همانند قفس می باشد و اگر چادر به سر کنند دیگر نمی توانند خوشتیپ باشد.

 چادر مارال مجلسی دخترونه زنونه

در این قسمت چادری را برای شما در قسمت زیر قرار داده ایم که جدید نوع چادر می باشد: چادر مارال به گونه ای زیبا است که می توان در مجالس و ... از آن استفاده کرد, جنس این چادر براق است و همین براق بودن یک مزیت در زیبایی است. دور این چادر پیله های آبی کار شده است و همچنین شالی که به خود چادر وصل است روی آن طرح های سنتی به حالت های زیبا همراه رنگ فیروزه ای کار شده است جلوه  خاصی را به خود چادر مارال بخشیده است.

چادر مارال به گونه ای ترکیب یک مدل مانتو عبایی همراه با یک شال پهن با طرح های زیبا که با آن وصل شده این چادر زیبا را تشکیل است, سر آستین های این چادر طرح هایی به رنگ فیروزه ای کار شده که تقریبا مدل چادر عربی را به خود گرفته است.

این مدل به اصطلاح چادر را می توانید به عنوان یک مانتو مجلسی هم استفاده کنید,امروز یکی از مشکلات خانم برای رفتن به مجالس نداشتن مانتو های مجلسی زیبا می باشد شما می توانید با یک تیر چند نشان بزنید, با خریداری این چادر هم می توانید

در بیرون پوشش مناسبی داشته باشید و هم می توانید یک مانتو عربی با طر و نقش زیبا داشته باشید,با خریداری این مانتو هیچ گاه پشیمان نمی شوید زیرا هم مدل زیبایی دارد و هم از جنس خوبی برخوردار است.

 

آیا در رابطه با فروش چادر مارال l فروشگاه لباس ایرانی با کیفیت عالی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید