عطر زنانه لاگوست آبی Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

قیمت قبلی کالا : ۴۷,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۳۳,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۴,۰۰۰تومان (30%)

موجود در انبار: ۱۵


(تعداد رای: 13)

توجه به عطر و رایحه های خوش از دیرباز مورد علاقه جوامع بشری بوده است. مصریان باستان با کمک مشک  سعی به خوشبو نگه داشتن مکان زندگی خود می کردند. دراین میان بانوان به دلیل علاقه بسیار شدید به زیبایی و جذاب بودن به این مقوله بیشتر از بقیه توجه می کنند. به دلیل فروش بسیار بالای محصولات عطر و ادکلن و هم چنین محبوبیت بسیار بالای این کالا ها  تولید کنندگان و کمپانی های بزرگ عطر و ادکلن روزانه عطر ها و ادکلن هایی با رایحه های متفاوت را روانه بازار می کنند که گاه مورد استقبال قرار می گیرند و گاهی هم بدون هیچ گونه فروشی و پس از مدتی بازار را ترک و به رقبای قدرتمند خود واگذار می کنند. ادکلن زنانه لاگوست ابی در میان این بازار برای خود نامی معتبر و شناخته شده است و یکی از پر مصرف ترین ادکلن های زنانه در جهان به شمار می رود.  فروش بسیار بالا و محبوبیت بیش از حد این ادکلن جذاب در کشور های اروپایی خود تایید کننده این ادعا است.

ادکلن زنانه لاگوست آبی

http://nyazmarket.com/images/odkolon/lacote-abi/Lacoste-%20Eau%20De%20Lacoste%20Sensuelle%20for%20women.jpg

رایحه این ادکلن زنانه :

نت بالا: فلفل صورتی , انگور فرنگی سیاه

نت میانی : رز ترکی , نخود فرنگی شیرین

نت پایانی و اصلی :عنبر

http://nyazmarket.com/images/odkolon/lacote-abi/Lacoste-%20Eau%20De%20Lacoste%20Sensuelle%20for%20women-1.jpg

ادکلن زنانه لاکوست آبی دارای رایحه ای بسیار جذاب و دل فریب است. این ادکلن ترکیبی از رایحه های نعناع و مرکبات و مشک و چوب های وحشی و جنگلی است که با عصاره یاس و زنبق وحشی ترکیبی اعجاب انگیز را به وجود آورده است. این ادکلن بسیار خوش بو دارای رایحه ای بسیار قدرتمند و سنگین است و در دسته بندی ادکلن ها در رایحه شیرین قرار می گیرد.

http://nyazmarket.com/images/odkolon/lacote-abi/Lacoste-%20Eau%20De%20Lacoste%20Sensuelle%20for%20women-2.jpg

این ادکلن زنونه دارای ماندگاری نا 7 ساعت بر روی انواع لباس ها است. به دلیل قیمت بسیار بالای ادکلن اصلی نمونه ارائه شده در فروشگاه نیاز مارکت نسخه کپی برابر اصل نمونه اصلی است و تنها در ماندگاری تفاوت دارد. گروه تجاری نیاز مارکت نیز گارانتی 7 روزه تعویض بی قید و شرط برای این ادکلن در نظر گرفته است.

آیا در رابطه با عطر زنانه لاگوست آبی Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید