خرید اینترنتی عینک آفتابی ریبن rayban 3025 شیشه قهوه ای - مردانه زنانه

قیمت قبلی کالا : ۴۸,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۲۹,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۹,۰۰۰تومان (40%)

موجود در انبار: ۱۵


(تعداد رای: 39)

چشمان انسان ها یکی از حساس ترین عضو های بدن به شمار می رود. بدون شک در صورت بروز هر گونه مشکل و عیبی در چشمان چه در ابعاد کوچک و یا بزرگ ادامه زندگی به کاری سخت و طاقت فرسا تبدیل خواهد شد. به همین خاطر نیز حفاظت و نگهداری از چشمان یکی از مهم ترین وظایف هر انسانی است . اما بسیاری از مواقع انسان به صورت ناخواسته در معرض آسیب دیدگی قرار می گیرد. یکی از این موارد تابش های بسیار خطرناک خورشیدی هستند که به دلیل دارا بودن اشعه های ماورای بنفش یکی از خطرناک ترین پرتو های موجود در جهان به شمار می روند .

خرید عینک آفتابی ریبن

تا قبل از شروع قرن بیست و یک و گسترش بی رویه کارخانه ها و خودرو ها لایه ازن به تنهایی می توانست بسیاری از این پرتو ها را جذب و دفع نماید . اما در سالیان اخیر به دلی نازک شدن و در برخی موارد به دلیل سوراخ شدن لایه ازن دیگر آن کارایی قبلی را ندارد. بنابراین شاهد تولید و عرضه وسایل و تجهیزات گوناگونی برای محافظت از چشمان هستیم . یکی از این سوایل که به سرعت توانسته است جای خود را در میان مردم باز کند عینک های آفتابی هستند. این عینک ها در ابتدا به عنوان وسیله ای برای زیبایی به کار گرفته می شدند اما با گذشت زمان و وجود خظر پرتو های فرابنفش عدسی ها به سمتی رفته اند که بتوانند با این پرتوها مقابله کنند. یکی از بهرین و معروف ترین عینک های طبی در سطح جهان و اروپا عینک ریبن شیشه قهوه ای است .

عینک ریبن قهوه ای مدل 3025

عینک آفتابی ریبن

فروشگاه عینک افتابی

عینک ریبن شیشه قهوه ای با طراحی کاملا مناسب و آرگونومی کاملا همگونی آن باعث زیبایی چهره شما خواهد شد. طراحی این عینک به گونه ای است که همه افراد چه آقایان و چه بانوان و چه پیر و چه جوان می توانند از آن به صورت کاملا راحت و بدون هیچ مشکی استفاده کنند. از این پس در حین عبور از کوچه و خیابان نگاه های تحسین برنگیز و متعجب زیادی را در دور و بر خود احساس خواهید کرد. فریم عینک ریبن شیشه قهوه ای به گونه ای طراحی شده است که چشمان شما را به صورت کامل پوشش دهد و بتواند آنها را در زیر حفاظ خود کنترل کند. این فریم دارای رنگ قهوه است. این رنگ بر روی فریم کاملا ثابت و ماندگار است و به هیچ عنوان پاک نخواهد شد.

عینک آفتابی زنانه

خرید عینک

عینک افتابی مردانه

اما بزرگ ترین حسن ری بن شیشه قهوه ای در شیشه های آن قرار دارد. این شیشه ها به دلی دارا بودن خاصیت یو وی به صورت مستقیم توانایی جذا و بازتاب پرتو های ماورای بنفش خورشید را دارا می باشند .  به همین دلیل می توانید با خیال راحت و با داشتن یک ریبن شیشه قهوه ای در ساحل آرام و یا در عرض خیابان در یک روز کاملا آفتابی قدم بزنید. این عینک در کیف کاملا اورجینال و به همراه یک دستمال عینک برای شما ارسال خواهد شد و می توانید آن را به راحتی و در درب منزل خود از مامور پست تحویل بگیرید

فروش عینک ray ban 3025

مشخصات : عینک آفتابی Ray Ban  قهوه ای

  • فریم: قهوه ای
  • شیشه :رنگ قهوه ای و دارای UV استاندارد
  • لوازم جانبی: دستمال و کیف
  • نحوه ارسال : به صورت پستی  
  • گارانتی: 6 ماه
  •  

آیا در رابطه با خرید اینترنتی عینک آفتابی ریبن rayban 3025 شیشه قهوه ای - مردانه زنانه سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید