ادکلن مردانه کنکوردیا فرش مای My Concordia Fresh Eau de Toilette For Men

قیمت قبلی کالا : ۵۷,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۴۸,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۹,۰۰۰تومان (16%)

موجود در انبار: ۹۰


(تعداد رای: 43)

با خرید یک ادو تویلت مردانه کنکوردیا سر سفید می توانید احساس دلپذیر داشتن یک عطر متفاوت را تجربه و لذتی بی نظیر را در خود احساسی کنید. ادکلن مردانه کنکوردیا مای در دسته عطر های خنک قرار می گیرد و از لحاظ دسته بندی رایحه نیز در گروه رایحه گل ها جای می گیرد . رایحه این ادکلن از ساختاری کاملا جذاب و البته متفاوت تشکیل شده است . چوب جنگلی و مرکبات و میوه های وحشی و گل ها تشکیل دهنده ساختار اصلی این ادکلن هستند که همه را مجذوب شما خواهد کرد . نت آغازی این ادکلن با رایحه دل نشین لیمو آغاز می شود . در نت میانی شاهد تلفیق بنفشه و هل هندی به عنوان عناصر اصلی هستیم و در نت پایانی ترکیب چوب و عنبر هر فردی را متعجب خواهد کرد .

 

مشخصات رایحه

مناسب برای : آقایان

نوع رایحه : خنک , گل

ساختار رایحه : چوب , مرکبات , گل , میوه

نت آغازی : لیمو

نت میانی : بنفشه و هل

نت پایانی : چوب و عنبر

ادکلن مردانه کنکوردیا فرش مای My Concordia Fresh Eau de Toilette For Men

 

 

 

عطر کنکوردیا دارای شیشه ای بسیار زیبا و بدون رنگ است. بر روی این شیشه نام CONCORDIA به زیبایی حک شده است. اما منظور از ادو تویلت چیست ؟ ادوتویلت ها دسته ای از عطر ها هستند که دارای غلظتی بین یک تا شش درصد از عصاره اصلی عطر هستند . ماندگاری و قدرت پخش در ادو تویلت ها در مقایسه با پرفیوم ها کمتر است ولی قیمت بسیار مناسب آنها در مقایسه با پرفیوم ها باعث شده است که بیشتر افراد و به خصوص جوانان به سراغ این دسته از عطر ها بروند.

ادکلن مردانه کنکوردیا فرش مای My Concordia Fresh Eau de Toilette For Men

 

 

 

ادکلن My Concordia fresh دارای ماندگاری بسیار مناسبی نیز می باشد . این ادو تویلت دارای ماندگاری تقریبی 5 ساعته بر روی انواع مختلف لباس ها مانند پارچه های کتان و لی است و به راحتی تا فاصله 2 متری قابل استشمام است. این ویژگی ها باعث می شود تا بتوانید به راحتی از کنکوردیا سفید در مجالس و مهمانی ها بهره ببرید

آیا در رابطه با ادکلن مردانه کنکوردیا فرش مای My Concordia Fresh Eau de Toilette For Men سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید