خرید عطر مردانه امپر لجند مشکی اصل Emper Legend Black

قیمت قبلی کالا : ۶۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۵۹,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰,۰۰۰تومان (15%)

موجود در انبار: ۹۷


(تعداد رای: 43)

ادو تویلت مردانه لجند مشکی Emper Legend Black Eau De Toilette For Men 100ml با رایحه ای تلخ و تند و گرم به خوبی تا سال ها همراه شما در هر مجلس و مهمانی خواهد بود. رایحه این عطر به گونه ای است که با اولین استشمام آن به راحتی مجذوب آن می شوید . ادو تویلت ها دسته ای از عطرها هستند که غلظت عصاره اصلی در آنها بین یک تا شش درصد است . این مقدار از عصاره در مقایسه با پرفیوم ها بسیار کمتر به شمار می رود و در نتیجه ماندگاری آن کمتر و قدرت پخش آن نیز کمتر خواهد بود با این حال قیمت بسیار نازل تر این دسته از عطر ها باعث شده است تا اکثر جوانان امروزی به ادوتویلت ها روی بیاورند .

خرید عطر مردانه امپر لجند مشکی اصل Emper Legend Black

نت ابتدایی ادوکلن مردانه لجند مشکی اصل شامل چوب و خربزه و سیب سبر و پرتقال ماندراین می باشد. ترکیب این میوه جات با چوب رایحه ای بسیار خوشبو و البته جذاب را خلق کرده است . در نت میانی گل مریم با شمع دانی و گیاه پاتچولی و چوب درختان ساج ترکیب شده است . در نت پایانی این ادکلن نیز ترکیب مشک و عنبر باعث می شود تا شاهد بوی تند و تلخ این ادو تویلت باشیم . تغییر رایحه این ادو تویلت از نت ملایم ابتدایی به نت تلخ و تند پایانی مساله ای است که شما را متعحب و خوشحال خواهد کرد .

مشخصات رایحه

مناسب برای : آقایان

نوع رایحه : تلخ , تند , خوراکی , طبیعت , گرم , گل

ساختار رایحه : چوب , صمغ , گل , گیاهان معطر , مرکبات , میوه

نت آغازی : لیمو، پرتقال ماندارین، خربزه و سیب سبز

نت میانی : گل مریم، شمعدانی، گیاه پاتچولی و چوب درخت ساج

نت پایانی : مشک و عنبر

خرید عطر مردانه امپر لجند مشکی اصل Emper Legend Black

ماندگاری ادکلن لجند مشکی بر روی انواع لباس های مختلف متفاوت است و بین 5 تا 8 ساعت بر روی انواع پارچه مختلف دوام می آورد. قدرت پخش رایحه آن نیز بین 3 تا 6 متر است. شیشه مشکی رنگ این ادکلن حجمی معادل 100 میلی لیتر را در بر می گیرد. با کمک این مقدار می توانید به راحتی تا حداقل 2 ماه از این عطر بهره برده و لذت ببرید .

آیا در رابطه با خرید عطر مردانه امپر لجند مشکی اصل Emper Legend Black سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید