خرید اینترنتی ادوکلن مردانه بارکد مشکی اصل barcode black

قیمت قبلی کالا : ۷۸,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۶۶,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۲,۰۰۰تومان (16%)

موجود در انبار: ۹۹


(تعداد رای: 40)

ادکلن مردانه بارکد مشکی با ترکیبی شگفت انگیز از دامان طبیعت توانسته است به یکی از بهترین و محبوب ترین عطر های موجود در بازار بدل شود. این ادکلن مردانه دارای جعبه ای تمام مشکی است که بر روی آن نام بارکد مشکی به صورت بسیار زیبایی حک شده است. درب این ادکلن نیز دارای طراحی بسیار مناسبی است که به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ مشکلی از این ادکلن بهره ببرید . این شیشه مشکی رنگ زیبا ظرفیت 80 میلی لیتر از ادکلن را دارد . با کمک این ظرف 80 میلی لیتری می توانید به راحتی تا 45 روز الی 2 ماه ، از یکی از بهترین ادکلن ها بازار بهره ببرید .

خرید اینترنتی ادوکلن مردانه بارکد مشکی اصل barcode black

این عطر مردانه که در سال 2010 میلادی روانه بازار شده است دارای غلظت بسیار مناسبی است . غلظت این ادکلن بیشتر از ادو تویلت ها و تقریبا 15 درصد از عصاره اصلی عطر است . قدرت ماندگاری این ادکلن بر روی لباس های مختلف متفاوت است ولی به راحتی می تواند حداقل شش ساعت بر روی هر لباسی دوام بیاورد . قدرت پخش ان نیز حدودا فاصله ای در شعاع 3 متر را در بر می گیرد . بنابراین می توانید با این ادکلن به راحتی به یک مهمانی بروید و توجه همه را به سمت خود جلب کنی د.

خرید اینترنتی ادوکلن مردانه بارکد مشکی اصل barcode black

رایحه اصلی ادکلن barcode black ترکیبی از عنبر و خزه و وانیل و چرم و شکر است . این ترکیب رایحه ای بسیار دلنواز را فراهم آورده است. در نت ابتدایی این رایحه با ترنج و پوست گریپ فروت ترکیب شده است . ترکیب میانی ادکلن ترکیب زعفران و جوز هندی است و در نهایت نیز در نت پایانی شاهد حضور رایحه چوب های جنگلی و بنفشه و یاسمن هستیم که باعث می شود عطر این ادکلن تا سال ها در خاطر شما بماند

آیا در رابطه با خرید اینترنتی ادوکلن مردانه بارکد مشکی اصل barcode black سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید