مستند مهندسی بینهایت Extreme Engineering

قیمت قبلی کالا : ۸,۵۰۰تومان

قیمت کالا : ۵,۹۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲,۶۰۰تومان (31%)

موجود در انبار: ۳۵۰


(تعداد رای: 40)

مجموعه مستند مهندسی بی نهایت (Extreme Engineering) ، شامل نمایش مراحل مختلف ساخت و اجرای معروفترین و بزرگترین پروژه های ساخت و ساز بین المللی است. در هریک از این پروژه ها از علوم فنی چون عمران ، مکانیک ، برق و … در سطح بسیار بالایی استفاده گردیده است.

http://www.nyazmarket.com/images/other/discovery-channel-extreme-engineering.jpg


بعد از مستند فوق العاده زیبای MegaStructures این بار به معرفی مجموعه دیگری میپردازیم که باز هم فیلمهای آموزشی از اجرای پروژه های عظیم در نقاط مختلف دنیا در موضوعات گوناگون سد سازی ، ساخت برج ، فرودگاه ، پل ، تونل ، بزرگراه و … به بررسی اجرای آنان میپردازد که برخی از آنها عبارت اند از : مستند ساخت پیست اسکی دبی – گسترش کانال پاناما – ساخت فرودگاه هنگ کنگ – ساخت استادیوم در آریزونا آمریکا – پل ۸۰ کیلومتری که شمال آمریکا را به آسیا وصل میکند – ساخت پلی بر روی رودخانه کوپر – هتل برج العرب که معرف حضور تمام عزیزان هست و پروژه های دیگر …

 

http://www.nyazmarket.com/images/other/extreme-engineering-pic.jpg

http://www.nyazmarket.com/images/other/extreme-engineering-pic1.jpg

http://www.nyazmarket.com/images/other/extreme-engineering-pic2.jpg

http://www.nyazmarket.com/images/other/extreme-engineering-pic3.jpg
 

در این مجموعه بی نظیر از نخستین روزهای شروع یک پروژه تا دقایق پایانی و لحظه بهره برداری آن تصویر و گزارش تهیه شده است. در هر قسمت مصاحبه هایی نیز با دست اندرکاران ساخت این بناها از مهندسین اجرایی و فنی گرفته تا کارگران ساده ترتیب داده شده است و بصورت کاملا واضح تمام مراحل را پوشش داده است. ابتدا دلیل اجرای پروژه آورده شده است و روند اجرای پروژه توضیح داده میشود و اگر در حین پروژه مهندسین با مشکلاتی مواجه شده اند به تصویر کشیده شده است و همچنین نشان میدهد که چگونه قدرت تفکر و خلاقیت مهندسی بر عظیم ترین مشکلات بوجود آمده غلبه میکند و شما را در فضای اجرای پروژه های عظیم قرار داده و ذهن شما را پویا و خلاق خواهد ساخت.

فصل های جدید این مستند با نام BUILD IT BIGGER ساخته شده است.

کیفیت اکثر قسمت های این مجموعه به صورت فایل های Divx بوده و تعدادی از قسمت ها نیز با کیفیت HD و فرمت MKV تهیه شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

»» ویژگی های این مجموعه :

  • زبان اصلی ( انگلیسی )

  • فرمت DivX و MKV با کیفیت عالی

  • قابل اجرا در کامپیوتر و سیستم ها خانگی که فرمت Avi و MKV را پشیبانی می کنند

    11DVD

آیا در رابطه با مستند مهندسی بینهایت Extreme Engineering سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید