كرم گارنیر چند منظوره شب

قیمت قبلی کالا : ۴۵,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۴۱,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۴,۰۰۰تومان (9%)

موجود در انبار: ۳۰


(تعداد رای: 42)

تغذيه‌كننده و بازسازي‌كننده ، برطرف‌كننده چين و چروك ، جوش ، كك و مك ، لك و آثار زخم و اگزما ، ضد تيرگي پوست ، ضد پيري ، آبرسان

كرم چند منظوره گارنير برگرفته از دامان طبيعت ، داراي فرمولي انحصاري و 100درصد گياهي است .

کرم شب گارنیر با دارا بودن ويتامين‌هاي K,D,C,A و ويتامين‌هاي گروه B ، عصاره جلبك‌هاي دريايي ، جلبك قهوه‌اي ، چاي سبز ، امگا 3 ، امگا 6 ، منيزيم ، ليپوپپتيد ، كلاژن ، الاستين ، رتينول ، اسيد سالسيليك ، املاح و مواد معدني فراوان ، اولين كرم در دنياست كه هم خاصيت پيشگيري و هم خاصيت درماني را به طور همزمان در خود داشته و در تمام دنيا به اكسير جواني مشهور شده است .

عصاره جلبك دريايي ، جلبك قهوه‌اي ، چاي سبز و اسيد سالسيليك با برخورداري از خواص آنتي اكسيداني ، عامل اصلي از بين بردن جوش ، لك ،‌كك و مك و آثار زخم و اگزما به شمار مي‌آيند و با فرمول ضدپيري و فرسودگي خود باعث جلوگيري از پيدايش علائم فرسودگي روي پوست و در نتيجه جوان سازي و استحكام بخشي سلول‌هاي پوست مي‌شوند .

ويتامين‌ها و مواد معدني موجود در كرم گارنیر چندمنظوره ، تأمين‌كننده اصلي غذاي پوست و نيز آبرساني لايه‌هاي بيروني و دروني آن مي‌باشند .

http://www.nyazmarket.com/images/arayeshi/garnier/garnier_light.jpg

ليپوپپتيد در متعادل‌سازي چربي پوست مؤثر بوده و باعث مي‌شود تا چربي پوست در حد ايده‌آل باقي بماند و با اثر مكمل امگا 3 و امگا 6 _ كه در فعال‌سازي سلول‌هاي ارتجاعي پوست مؤثرند _ باعث مقاوم‌سازي پوست در برابر چين‌خوردگي و افتادگي شده و موجب هرچه شاداب‌تر شدن پوست مي‌گردند .

منيزيم و رتينول موجود در كرم چند منظوره گارنير بازسازي سلولي را بر عهده داشته و با افزايش متابوليسم سلولي باعث كاهش ميزان چين و چروك و سفتي پوست مي‌گردند .

كلاژن و الاستين موجود در کرم گارنیر شب ، نيز با تأثير بر اپيدرم و فيبروبلاست‌ها باعث انعطاف‌پذيري و استحكام هرچه بيشتر پوست مي‌گردند .

شما نيز مي‌توانيد به جمع استفاده‌كنندگان مجموعه كرم‌هاي گارنير - پرفروش‌ترين كرم‌هاي جهان در سال‌هاي 2009 و 2010 ، ملحق شده و پوستي صاف ، جوان و بدون لك و چين و چروك داشته باشيد .

متاسفانه انواع تقلبی این محصول ، با قیمتی پایین تر و یا حتی بالاتر! در برخی شبکه ها یا سایت ها ارائه می شود و حتی برخی از این هموطنان! پا را فراتر نهاده و با عنوان (( کرم سبز و قرمز )) ، کرم بدن و ژل موی سر گارنیر را به جای کرم صورت و با قیمتی گزاف به فروش می رسانند !

بنابراین قبل از هر خریدی در مورد کالای مورد نظرتان آگاهی های لازم را کسب کنید .

 لازم به ذكر است كه استفاده از اين محصول به دليل دارا بودن خواص دوگانه پيشگيري و نيز درمان ، هيچ محدوديت سني نداشته و از نظر اقتصادي نيز مقرون به صرفه است .

آیا در رابطه با كرم گارنیر چند منظوره شب سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید