لالايي هاي كودكانه

قیمت قبلی کالا : ۵,۵۰۰تومان

قیمت کالا : ۴,۲۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱,۳۰۰تومان (24%)

موجود در انبار: ۵۰


(تعداد رای: 12)

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/hmusic-baby.gif

لالايي هاي كودكانه

مجموعه اي كامل از لالايي ها و قصه هاي كودكانه

مناسب براي تمام مادران و كودكان

كودكان خود را از ابتدا با صداي گرم و مادرانه بخوابانيد ...

دلنشين ترين لالايي ها را با صداي گرم مادرانه به كودكانتان هديه دهيد

مجموعه اي بسيار زيبا براي كودك دلبند شما

كودكان خود را از ابتدا با صداي گرم و مادرانه بخوابانيد

بگذاريد گرماي محبت شما را احساس كنند

ساعت ها فرزند خود را سرگرم كنيد

دلنشين ترين لالايي ها را با صداي گرم مادرانه به كودكانتان هديه دهيد

ديگر نگران بد خوابي كودكانتان نباشيد

مجموعه اي از بهترين لالايي ها و قصه شب
 

1 CD

ISBN:978-600-5096-96-3

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/music-baby1.jpg

 اين مجموعه شامل چندين آهنگ زيبا مي باشد كه تعدادي از اين آهنگها مناسب براي زمان خواب كودكان (آهنگ هاي لالايي) مي باشد و تعدادي ديگر نيز داراي نكات آموزشي فراوان مي باشد. اين موزيك هاي كودكانه زيبا را به تمام مادران و كودكان ايراني تقديم ميكنيم

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/music-baby2.jpg          

قصه هاي جالب و شنيدني براي كودكان
قصه و قصه‌گويي براساس ريشه عميقي كه در فرهنگ مادارد وقتي در قالب شب‌بخير كوچولو وارد خانه‌ها شد آن تاثيري را كه انتظار مي‌رفت بر جاي گذاشت و تا حدود زيادي به اهداف خود رسيد.

بدون اغراق شايد نيمي از محبوبيت شب‌بخير كوچولو مديون آهنگ دلنشين لالايي بود كه به لحاظ ساختاري، در آن نكات زيبا و ظريفي يافت مي‌شد كه نشان از كار عميق و كارشناسانه‌اي است كه براي خلق اين اثر انجام شد. براي كودك امروز كه به جاي نشستن پاي قصه‌هاي مادربزرگ، پلي استيشن بازي مي‌كند و در كارتون‌ها و فيلم‌هاي تلويزيون باموجودات عجيب و غريب فضايي و ماقبل تاريخ دست و پنجه نرم مي‌كند چگونه مي‌توان از قصه‌هاي قورقوري و خانم لاك‌پشت و آهوخانم و آقا‌گوزنه لذت ببرند.

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/music-baby2.jpg

در كشور ما به رغم وجود گنجينه هاي علم و معرفت و داستآنها و افسانه هاي زيبا و آموزنده، اوليا و مربيان بيشترين وقت خود را به مسائل آموزشي كودكان اختصاص مي دهند و دانش آموزان نيز در خانه و مدرسه بيشتر اوقات خود را صرف يادگيري هاي غير فعال كرده، ازسختي و خشكي دروس و اضطراب امتحان و نمره رنج مي برند.

بدين ترتيب اغلب اوليا و مربيان از هدف اصلي تعليم و تربيت كه پرورش انسان هاي خلاق، مبتكر و كارآمد است، باز مي مانند. تأثير قصه در كودكان داستان و قصه نقش بسيار مهمي در تكوين شخصيت كودك دارد. ازطريق قصه ها و داستان هاي خوب، كودك به بسياري از ارزش هاي اخلاقي پي مي برد.

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/music-baby4.jpg

 پايداري، شجاعت، نوع دوستي، اميدواري، آزادگي، جوانمردي، طرفداري از حق و حقيقت و استقامت در مقابل زور و ستم ارزش هايي هستند كه هسته ي مركزي بسياري از قصه ها و داستآنها را تشكيل مي دهند.

پرورش حس زيبايي شناسي در كودك، متوجه ساختن كودك به دنيايي كه اطرافش را فرا گرفته، پرورش عادات مفيد در كودك، تشويق حس استقلال طلبي و خلاقيت كودك هدف هاي اصلي طرح قصه هاي خوب براي كودكان است

http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/vmusic-baby.gif                 http://www.nyazmarket.com/images/lalayehaye-kodakane/vmusic-baby.gif

آیا در رابطه با لالايي هاي كودكانه سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید