صابون شیر سفید کننده و روشن کننده XLX

قیمت قبلی کالا : ۱۰,۶۰۰تومان

قیمت کالا : ۸,۲۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲,۴۰۰تومان (23%)

موجود در انبار: ۸۰


(تعداد رای: 52)

صابون شیر سفید کننده و روشن کننده XLX - خرید صابون XLX -  خرید اینترنتی صابئت روشن کننده - فروشگاه ارایشی  و زیبایی

مشخصات  

صابون سفید کننده و روشن کننده XLX  یکی از بهترین و عالی ترین محصولات فروشگاه است که از شیر طبیعی گاو تهیه شده و دارای اثرات مفید و سلامت بخش جادویی می باشد .
صابون کرمدار XLX  به همراه خاصیت مرطوب کنندگی پوست بعنوان یک صابون زیبایی برای سفید کنندگی و روشن ساختن پوست صورت و بدن به کار رفته و موجب شادابی و زیبایی و سلامت بسیار محسوس پوست می گردد .این صابون همچنین دارای ویتامین E بوده و برای احیای پوست های خشک نیز بسیار مناسب است .
این صابون می تواند باعث شود تا پوست حالت طبیعی و زیبای خود را بازیافته و در برابر پاک کردن ها و تمیز کنندگی روزانه پوست مانع از به تحلیل رفتن سلول های پوست شده و شادابی و نشاط را در آن ها نگاه می دارد . این صابون موجب جوانی و لطافت پوست و همچنین ترو تازگی پوست می گردد .

صابون شیر سفید کننده و روشن کننده XLX - خرید صابون XLX -  خرید اینترنتی صابئت روشن کننده - فروشگاه ارایشی  و زیبایی

اين صابون زيبايي پوست از شير طبيعي و ويتامين E تهيه شده است كه با بهره مندي از تركيبات فوق العاده به سفيدي و درخشندگي پوست بسيار كمك خواهد كرد. اين صابون روشن كننده  با از بين بردن لكه هاي سياه رنگ پوست كه به مرور زمان پديد آمده اند،  باعث پوستي روشن ، صاف و عاري از باكتري ها خواهد شد. صابون شير مشكلات پوستي را همچون كك و مك  ، نقاط سياه رنگ پوست  ، چين و چروك ها با حفاظت آن در برابر باكتري هاي مضر پوست  به همراه رايحه اي دلپذير برطرف مي كند و با بهره گرفتن از ويتامين E به رطوبت و صافي پوست كمك كرده و پوستي  تميز ، شفاف و شاداب را براي شما به ارمغان مي آورد.
اجزاي تشكيل دهنده: شير طبيعي ، سديم كوكوات ، سديم پالكرنالت ، گليسيرين ، ويتامين E ، رايحه هاي دلپذير  آب مقعطر ، تريكلوسان ، عصاره نارگيل ، عصاره هاي گياهي .

طرز مصرف:‌اين صابون را بر روي پوست مرطوب بماليد و اين عمل را روزانه انجام دهيد

 

 

آیا در رابطه با صابون شیر سفید کننده و روشن کننده XLX سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید