تفنگ حباب ساز بزرگ خرید به قیمت ارزان

قیمت قبلی کالا : ۲۱,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۷,۵۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۳,۵۰۰تومان (17%)

موجود در انبار: ۲۶۵


(تعداد رای: 10)

خرید اینترنتی پستی تفنگ حباب ساز بزرگ

سالمترین و بهترين بازی برای کودکان شما

تفنگ حباب ساز زیبا و  کیفیت بسیار بالا

تفنگی بدون هیچ ضرر و زیان

با کمترین هزینه لحظات شادی را با خانواده خود داشته باشید

ایجاد حباب های کوچک و حباب های بزرگ و خیلی خیلی بزرگ

خرید تفنگ حباب ساز بزرگ

فروشگاه اینترنتی بهترین مارکت نماینده فروش تفنگ حباب ساز در کشور

خرید تفنگ حباب ساز بزرگ

بازی‌های تخیلی یا وانمود کردن یکی از شالوده‌های دنیای کودک است. کودک حدوداً در ۲ سالگی این رفتار را از خود بروز می‌دهد. تقریباً هر چیزی از جمله اشیاء روزمره می‌تواند قوه تخیل او را برانگیزد. زیرا او از این اشیاء به عنوان نماد استفاده می‌کند. او یاد می‌گیرد که یک چیز می‌تواند نماد چیزهای دیگری باشد. او با استفاده از توانایی جدیدش یعنی وانمود کردن می‌تواند از یک تکه چوب به عنوان قایق و از قابلمه و… به عنوان طبل استفاده کند.
دوستان عزیز در این پست به شما یک اسباب بازی بسیار شیک و سرگرم کننده پیشنهاد میکنیم
که 100 % میتوان گفت همه کودکان داشتن آن را آرزو دارند
چه بسا خیلی مواقع بزرگتر ها هم  بدشون نمیاد که با این دستگاه  بسیار شیک و زیبا حباب بسازند و وقت آزاد خود را پر کنند

فروش تفنگ حباب ساز بزرگ


بازی پیشه بچه هاست. دکتر لیندا آکردولو استاد روان‌شناسی دانشگاه کالیفرنیا و نویسنده کتاب ذهن و نشانه‌های رشد کودک (Baby mind و Baby signs) می‌گوید: بازی پیشه بچه هاست و به آن‌ها اجازه می‌دهد که آزادانه به تجربه دنیای پیرامونشان و دنیای احساسات درونشان بپردازند.
 

کودکان نوپا در کنار هم بدون ارتباط واضحی بازی می‌کنند (به این نوع بازی، بازی موازی می‌گویند). در طول دوران خردسالی (۳ تا ۴ سالگی) آن‌ها از طریق خلق داستان‌های پیچیده با هم شروع به تعامل می‌کنند. در این حین یاد می‌گیرند که با هم گفتگو کنند، همکاری کنند و چیزی را با هم سهیم شوند (برخی از کودکان تا سن ۴ تا ۶ سالگی نیز مهارت سهیم شدن (قسمت کردن چیزی) را کسب نمی‌کنند). وقتی بچه‌ها با اینکه چه کسی پدر شود یا چه کسی آن پیراهن بنفش را بپوشد مخالفت می‌کنند، در واقع دارند یک مهارت اجتماعی مهمی را در خود پرورش می‌دهند.
چگونه می‌توانید بازی های اجتماعی کودک خود را بیشتر کنید: همین که کودکتان وارد مدرسه آمادگی می‌شود، هم بازی‌هایی در آنجا می‌یابد. اما او برای توسعه این روابط در بیرون از مدرسه نیاز به کمک شما دارد. ساده‌ترین راه تقویت دوستی‌های جدید این است که زمانی را برای بازی با هم قرار بگذارند یا یک گروه بازی برایشان تشکیل دهید. با معرفی بازی یا فعالیت‌ها برقراری رابطه را شروع کنید و بدون اینکه متوجه شوند رفتار و پیشرفت‌های آن‌ها را نظاره کنید. بعد از بازی متوجه خواهید شد که کودکتان در حال کسب چه مهارت اجتماعی است (برای مثال تقسیم کردن، همکاری، کمک) و در چه زمینه‌ای نیاز به کمک دارد.
تفنگ حباب ساز با سه تا باتری قلمی

قیمت تفنگ حباب ساز بزرگ

در زمان کمتر از چند ثانیه

بازی کردن قوه تخیل کودکان را پی ریزی می‌کند

 برای شما کلی حباب درست میکنه

کافیه ۳ تا باتری قلمی داخلش بزارید

بازی مهارت‌های اجتماعی کودکان را ارتقا می‌بخشد

 بعد از وصل کردن مخزنش

ازی کردن قوه تخیل کودکان را پی ریزی می‌کند

حدود یک دقیقه منتظر بمونید و بعد دستگاه آماده میشه

چراغ میزنه و حباب درست میکنه
 

نمایندگی تفنگ حباب ساز بزرگ
 


شاید بازی به نظر شما یک فعالیت صرفاً کودکانه بیاید اما در واقع چیزی بیش از این هاست – حل مشکلات، تقویت مهارت، غلبه بر چالش‌های فیزیکی و روانی – و فرا‌تر از چیزی است که به نظر می‌رسد. در زیر برخی از چیز‌هایی که کودکتان با بازی تجربه کرده و می‌آموزد به همراه شیوه‌هایی برای افزایش فواید بازی آمده است.
ویپفلر می‌گوید: «خوب است به کودکتان اجازه بدهید که بازی را هدایت کند.» به کودکتان در چارچوب ایمنی و محدودیت‌های زمانی اجازه بدهید تعیین کند که چه کار کنید و چگونه آن را انجام دهید. با این کار او فرصتی برای آزمون قضاوت‌هایش می‌یابد و به او کمک می‌کند که به شما نشان دهد به چه چیزی علاقه دارد. به او ملحق شوید و با او بازی کنید، اما فقط وقتی که از شما دعوت به بازی کرد. وقتی به شما اجازه می‌دهد که وارد دنیای تخیلی‌اش شوید کنترل کامل بازی را به او بدهید. در زندگی واقعی شاید این مسئولیت با شما باشد، اما دنیای بازی متعلق به اوست.
با توجه کردن به کودکتان هنگام بازی، اعتماد بنفس را در او ایجاد می‌کنید. برای مثال، وقتی همراه با او تخیل و وانمود می‌کنید، به او نشان می‌دهید که دنیای تخیلی‌اش را قبول دارید و اینکه چیزی که او به آن علاقه دارد، برای شما جالب است و برای اهمیت دارد

خرید اینترنتی پستی تفنگ حباب ساز بزرگ .

تفنگ حباب ساز بزرگ

آیا در رابطه با تفنگ حباب ساز بزرگ خرید به قیمت ارزان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید