ساعت مچی بند چرمی امگا طرح دو موتوره watch omega men's

قیمت قبلی کالا : ۳۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۲۴,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۵,۰۰۰تومان (39%)

موجود در انبار: ۳۸۷


(تعداد رای: 13)

خرید اینترنتی ساعت مچی مردانه طرح 2 موتور omega

فروش پستی ساعت پسرانه امگا دور مسی

این مدل ساعت مچی پسرانه بند چرمی دارای دو موتور تزئینی داخل ساعت که غیر فعال بوده و دور ساعت مسی رنگ بوده که این باعت زیبایی دو چندانی به ساعت بخشیده است.

موتور این ساعت درجه یک بوده و دارای گارانتی 6 ماهه تعویض می باشد.

ساعت امگا omega

با توجه به مهندسی بسیار پیشرفته، "اُمگا" همواره یکی از برندهای مطرح در دنیای ساعت های سوئیسی و مکمل پوشش مردان و زنان مطرح بوده است. پس از خارج شدن از جعبه لوکس و مخملی آن، می توان مطمئن بود که این ساعت بی نظیر چه در موقع استفاده و چه در اوقات دیگر، اجازه ورود غبار را به خود نداده و ایجاد خراش بر روی آن غیر ممکن خواهد بود.

داستان تاسیس شرکت امگا به قرن نوزدهم و سال 1848، زمانی که "لوئی برانت" ساعت ساز سوئیسی در "لا شو دو فوند" اولین کارگاه ساعت سازی خود را افتتاح کرد، باز می گردد. در آن زمان مونتاژ و ساخت ساعت ها کاملا به صورت دستی و توسط وی انجام می شد.

اولین ساعتی که آقای برانت تولید کرد، یک مدل جیبی بود زیرا ساعت رایج در آن زمان و بسیار مورد علاقه مردم بود. در اواسط قرن نوزدهم، هنوز ایده اتصال زنجیر یا دستبند به یک ساعت، ذهن کسی را به خود مشغول نکرده و حمل ساعت در جیب، شیوه رایج آن زمان محسوب می شد.

لوی برانت در سال 1879 درگذشت و دو پسرش به نام های "لوئی پل" و "سزار" برانت مسئولیت کارگاه پدری را بر عهده گرفتند. آنها سنت پدرشان در تولید ساعت های جیبی دست ساز و بی نظیر را ادامه داده و در ژانویه 1880، نام  "Bienne" را برای شرکت خود برگزیدند. اما زمان تولد برند امگا به سال 1894 یعنی یک دهه پس از تغییر نام شرکت توسط پسران برانت باز گشته و لوئی پل و سزار برای اولین بار این نام را به مردم سوئیس معرفی کردند.

برند ساعت مچی مردانه زنانه امگا

با گذشت زمان، ساعت های امگا به یکی از بزرگترین و لوکس ترین محصولات صادراتی سوئیس مبدل شد. با این وجود، دوران مدیریت برادران برانت در شرکت ساعت سازی امگا کوتاه بود و هر دو آنها به صورت ناگهانی در سال 1903 فوت کردند. این مساله سبب شد تا چهار نفر هدایت امگا را بر عهده بگیرند. یکی از آنها "پل برانت" بود که نه تنها نام خانوادگی برانت را به ارث برده بود، بلکه غرایز کارآفرینی آنها و توسعه فعالیت های شرکت را نیز در خود داشت. در سن بیست و چهار سالگی، پل مسن ترین فرد در میان چهار مدیر امگا محسوب می شد.
امگا در سال 1930 با "تیسوت" دیگر برند ساعت ساز لوکس سوئیس ادغام شد. SSIH (Société suisse pour l’industrie horlogère ) در ژنو به عنوان شرکت مادر این دو برند شکل گرفت. ادغام تیسوت و امگا موفقیت بسیار بزرگی بود و در مدت زمانی کوتاه گروه SSIH به بیش از 50 شرکت مانند "لمانیا"، "لانکو" و "همیلتون" افزایش یافت. همچنین این گروه عنوان سومین تولید کننده بزرگ ساعت های لوکس و موتور ساعت در جهان را به خود اختصاص داد. در همین دوران بود که امگا برخی از مطرح ترین محصولات خود را تولید کرد. محصولات کلاسیک "وینتیج" که در حال حاضر نیز علاقمندان بسیاری داشته و شهرت خود را حفظ کرده اند، از آن جمله اند.
در طی جنگ جهانی دوم، امگا با تولید ساعت هایی برای سربازان ارتش و خلبانان نیروی هوایی، بیش از پیش بر شهرت خود افزود. این شرکت همواره به دلیل توجه بسیار به جزئیات و کیفیت بالای ساخت محصولات خود مورد توجه بوده است. از دیگر مدل های محبوب امگا می توان به "اسپیدمستر کرونوگراف"، "سی مستر واترپروف اسپرتس" و "کانستلیشن" اشاره کرد که همچنان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

 طی رکود اقتصادی سال 1980، امگا با دیگر ساعت ساز بزرگ سوئیسی  "ASUAG"  ادغام شد که دیگر برندهای مطرح این کشور مانند "سواچ"، "رادو" و ... را طراحی و تولید می کرد. این شرکت جدید به نام  "ASUAG-SSIH"  شناخته می شد. اما حتی ادغام منابع این شرکت جدید برای مقابله با بحران و رکود اقتصادی که امگا با آن مواجه شده بود، کافی نبود و در نهایت یک گروه خصوصی کنترل آن را بر عهده گرفت. شرکت  "ASUAG-SSIH" نیز به  "SMH" که همچنان فعالیت های خود را ادامه می دهد، تغییر نام داد.

آیا در رابطه با ساعت مچی بند چرمی امگا طرح دو موتوره watch omega men's سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید