خرید اینترنتی دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس اصل

قیمت قبلی کالا : ۳۸,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۷,۵۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۲۰,۵۰۰تومان (54%)

موجود در انبار: ۴۲۵


(تعداد رای: 47)

خرید اینترنتی دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس . دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس با بهره گیری از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا یک بار و برای همیشه شما را از شر حیوانات و حشره های موزی در داخل منزل خلاص می کند. اگر شما نیز از وجود حیوانات و حشرات موزی در داخل منزل خود خسته شده اید و نسبت به سلامت افراد خانواده خود نگران هستید و می خواهید این حشرات را از منزل خود بیرون کنید ریدکس پلاس همان چیزی است که مدت ها انتظار آن را می کشیدید.

دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس riddex plus

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس

یک بار و برای همیشه از شر موش و حشرات موزی در منزل خود خلاص شوید

بهره گیری از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا

بدون هیچ گونه مشکل و عوارض جانبی

بسیار مناسب برای منازل مسکونی و آپارتمان ها و ساختمان های اداری

همراه با بدنه ای بسیار مستحکم و قدرتمند

دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس riddex plus

وجود حشرات موزی و انواع موش ها در خانه یکی از مسائلی است که همواره اعضای خانواده و به خصوص خانم ها را در خانه اذیت می کند. مشکلات و بیماری های ناشی از حضور این حشرات در منزل نیز خود مزید بر علت بوده است تا انسان ها به دنبال راهکار هایی برای رهایی از شر این جانوران باشند. در گذشته های نه چندان دور و حتی امروزه و در برخی از نقاط جهان هنوز هم از سموم و حشره کش ها استفاده می شود. این سموم اگرچه حیوان مزاحم را از بین می برند ولی عوارض بسیار خطرناکی را بر روی بدن ساکنان خانه باقی می گذارند که گاه تا آخر عمز در بدن باقی می ماند. برای رهایی از شر مشکلات ناشی از این عوارض ریدکس پلاس به بازار معرفی شده است. ریدکس پلاس با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا برای همیشه شما را از شر این جانوران موزی نجات خواهد داد.

دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس riddex plus

برای استفاده از ریدکس پلاس نیاز نیست شما کار خاصی انجام دهید. کافی است فقط دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس را به یک پریز برق در داخل منزل خود متصل کنید. بلا فاصله پس از اتصال به پریز برق ریدکس پلاس یک میدان مغناطیسی را در محدوده بسیار پایین و شنوایی موش ها و حشرات ریز مانند پشه و مگش ایجاد می کند. این میدان بسیار ضعیف بر روی بدن اسنان هیچ گونه تاثیری ندارد اما بر سیستم شنوایی این حیوانات تاثیر می گذارد و موجب بروز برخی اختلالات در آن می شود. باقی ماندن این میدان در حدود دو هفته باعث می شود تا این حیوانات توانایی تحمل این اغتشاشات را نداشته باشند و مجبور شوند محیط خانه شما را ترک کنند. بر خلاف سایر روش ها ریدکس پلاس هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و شما می توانید با اطمینان خاطر از این دستگاه استفاده کنید.

دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس riddex plus

برای سفارش این دستگاه کاربردی شما نیاز به تنها چند کلیک ساده دارید. بلا فاصله پس از ثبت سفارش این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد و شما آن را در درب منزل تحویل خواهید گرفت. هزینه این محصول  را نیز می توانید در درب منزل و به مامور پست پرداخت کنید.

حشره کش ریدکس پلاس

 دستگاه دفع حشرات ریدکس پلاس riddex plus

خرید ریدکس پلاس

آیا در رابطه با خرید اینترنتی دستگاه دفع کننده حشرات ریدکس پلاس اصل سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید