خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز Xhose اصل ارزان

قیمت قبلی کالا : ۴۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۳۳,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۶,۰۰۰تومان (33%)

موجود در انبار: ۲۵


(تعداد رای: 45)

خرید اینترنتی شیلنگ جادویی ایکس هوز. شیلنگ ایکس هوز در همان استفاده اول با جادوی خارق العاده خود شما و تمام اهالی منزل شما را متعجب و حیرت زده خواهد کرد. این شیلنگ با افزایش سه برابری طول در زمان استفاده بدون شک جادوی سال 2013 در صنعت لوازم خانگی به شمار می رود. استفاده از شش آب پاش مختلف و متفاوت قابلیت استفاده از این شیلنگ را برای مصارف گوناگون و متفاوت فراهم کرده است. بدنه متسحکم و مقاوم این شیلنگ نیز با قابلیت ارتجاعی خارق العاده اس تا مدت ها این شیلنگ را مهمان خانه های شما خواهد کرد.

شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

شیلنگ جادویی ایکس هوز

محصولی خارق العاده و جادوی سال 2013 میلادی

همراه با شش آب پاش کاملا متفاوت

قابلیت استفاده در مصاف گوناگون و متنوع

با شیلنگ جادویی ایکس هوز یک کارواش قدرتمند را در منزل خود تجربه کنید

دیگر نگران کمبود فشار آب در زمان شستشو و استفاده از آب نباشید.

شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

بدون شک شما نیز تا کنون بارها در زمان شستشو و استفاده از آب با مشکل کمبود فشار آب رو به رو بوده اید . این مشکل بسیار آزار دهنده است و در بسیاری از موارد که نیاز به جریان بسیار بالا و فشار زیاد آب است باعث بروز مشکل در شستشو و انجام کار می شود. برای رفع تمای این مشکلات ما شیلنگ جادویی و بسیار زیبای ایکس هوز را به شما پیشنهاد می دهیم. محصولی متفاوت و بسیار جذاب برای تمام کسانی که از کمبود فشار آب در زمان شستوشی منزل خود و یا اتومبیل و حیاط خود رنج می برند و از این مشکل خسته شده اند.

شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

خرید ایکس هوز

شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

خرید شیلنگ جادویی ایکس هوز فاغ از نام و لقب خود واقعا محصولی خارق العاده و اعجاب انگیز است. در زمانی که از این شیلنگ استفاده نمی کنید ابعاد آن تنها در حدود پنج متر است و شما می توانید آن را به راحتی جمع کنید و در گوشه ای قرار دهید. وی به محض استفاده و جریان یافتن آب در داخل شیلنگ ابعاد آن به سرعت افزایش یافته و طول شیلنگ تا سه برابر یعنی پانزده متر خواهد رسید. به محض بستن شیر آب شیلنگ به صورت کاملا خودکار اب داخل خود را خارج می کند و به ابعاد پنج متر باز خواهد گشت. همراه این شیلنگ شش آب پاش کاملا متفاوت و بسیار هیجان انگیز ارائه می شود. شما می توانید با الین شیلنگ به راحتی یک کارواش را در منزل خود تجربه کنید و یا به راحتی و بدون دغدغه حیاط منزل خود را بشویید و یا در عرض چند ثانیه تمام گل ها و گلدان های خود را سیراب کنید.  بدنه بسیار مستحکم و در عین حال منعطف این شیلنگ نیز خیال شما را از ماندگاری طولانی مدت آن راحت می کند.

شیلنگ جادویی ایکس هوز xhose

شما با تنها چند کلیک ساده می توانید این شیلنگ خارق العاده و قدرتمند را از همان منزل خود سفارش دهید و آن را در درب منزل خود دریافت کنید. هزینه این محصول را نیز می توانید به راحتی و در درب منزل پرداخت کنید. در نهایت لازم به ذکر است به دلیل عرضه مستقیم و حذف واسطه ها قیمت تمام شده این محصول بسیار کمتر از سایر فروشگاه های اینترنتی است و شما می توانید خریدی مطمئن و ارزان را در نیاز مارکت تجربه کنید.

 

آیا در رابطه با خرید شیلنگ جادویی مجیک هوز Xhose اصل ارزان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید