خرید اینترنتی اسباب بازی قایق بخار Boat oil اصل ارزان

قیمت قبلی کالا : ۲۲,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۰,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۲,۰۰۰تومان (55%)

موجود در انبار: ۱۹۷


(تعداد رای: 17)

آیا به دنبال خرید هدیه ای جدید و جذاب برای کودکان خود هستید؟ ما قایق بخار را به شما پیشنهاد می کنیم هدیه ای زیبا برای کودکان شما که یاد آور خاطرات کودکی خود شما نیز هست.

امروزه اسباب بازی های زیادی برای کودکان وجود دارد اما اغلب این وسایل وسایلی مناسب برای کودک شما نیست و یا حتی می تواند برای وی خطر ناک نیز باشد اما شما با خرید قایق بخار می توانید هدیه ای بی خطر جذاب و زیبا را به کودک خود هدیه بدهید اطمینان داشته باشید با این وسیله هیچ آسیبی به کودک شما نخواهد رسید.

اسباب بازی قایق بخار

اسباب بازی قایق بخار

خرید قایق بخار

کودک شما از حمام بیزار است؟ شما با این اسباب بازی به راحتی می توانید انرا به حمام علاقه مند کنید فقط کافیست این اسباب بازی را درون وان یا تشت حمام خود قرار دهید این قایق بخار حتی نیازی به باطری هم ندارد  در هر جایی که اب و جود داشته باشد قادر به حرکت است حتی در محیط های بدون آب نیز کودک شما می تواند با این وسیله بی خطر بازی کند و از ان لذت ببرد نکته قابل توجه هزینه بسیار پایین این محصول نسبت به دیگر اسباب بازی های هزینه بر است که خود مزیت و امتیازی ویژه برای این محصول به حساب می آید.

این قایق تفریح به روز شده ی نسل گذشته است نسلی باساختن قایق های کاغذی و رها ساختن آن در اب به بازی می پرداختیم اما این قایق با توجه به موتور منحصر به فرد و ویژه خود و همچنین بدنه ی فلزی دیگر نه غرق خواهد شد و نه احتیاج است که کودک خوش در آ بموج ایجاد کند فقط کافی است موتور قایق را روشن کنید و آنرا درون آب قرار دهید قایق بدون نیاز به هیچ محرک و یا باطری حرکت خواهد کرد و موجب شادی کودک شما خواهد شد.

اسباب بازی قایق بخار

نحوه کار این قایق به این صورت است که شما مخزن قایق را با هر سوختی (هیچ تفاوتی ندارد که شما از چه نوع سوختی استفاده می کنید و این از مزیت های این قایق است ) پر کرده و آنرا روشن می کنید.

این قایق خود نوعی موتور بخار هم هست و حتی می تواند به خلاقیت کودک شما نیز کمک کند و آنرا هم افزایش دهد زیرا این قایق بخار اصل به خاطر داشتن سوخت آبی را که درون لوله ای که از قبل برای آن تعبیه شده است را به جوش می آورد در این صورت شدت بخار ایجاد شده در لوله باعث به جلو رانده شدن قایق و حرکت آن به سمت جلو می شود.

اسباب بازی قایق بخار

خرید قایق

این محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و به راحتی آسیب نمی بیند البته این  محصول بیشتر از آنکه برای کودکان جذاب باشد برای شما والدین جذاب خواهد بود به خصوص افرا دهه شصت و یا دهه هفتادی ها که اوقات خوش کودکی را یا اینگونه سرگرمی ها سپری می کردند.

شما در این قایق از هر نوع ماده سوختی از قبیل الکل نفت بنزین استون و یا حتی از شمع برای راه اندازی موتور این اسباب بازی ویژه استفاده نمایید

آیا در رابطه با خرید اینترنتی اسباب بازی قایق بخار Boat oil اصل ارزان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید