ساعت کودکانه طرح گربه V.B مدل N961 بند چرمی ارزان

قیمت قبلی کالا : ۱۷۹,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۴,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۶۵,۰۰۰تومان (93%)

موجود در انبار: ۸۹


(تعداد رای: 13)

عده ای از افراد همیشه در خرید کردن بسیار وسواس به خرج می دهند و در آخر هم نیز به آن چیزی که می خواهند نمی رسند و از سر اجبار انتخابی بر خلاف انتخاب اصلی خود انجام می دهند که باب دل آنها نیست و از سر اجبار بوده است.

خرید ساعت نیز همواره یکی از این مشکلات است زیرا با توجه به متفاوت بودن و تنوع برند و مدل های گوناگون هر کسی برای اتنخاب سر در گم خواهد شد و در بین این همه انتخاب بهترین انتخاب کدام است؟

خرید ساعت کودکانه

ساعت کودکانه طرح گربه Y.B مدل N961 بند چرمی

آیا شما هم از افرادی هستید که همه چیز را سخت انتخاب می کنید و به دنبال ساعتی خاص و ویژه در عین سادگی هستید؟ ما ساعت مچی طرح گربه را به شما معرفی می کنیم این ساعت با طراحی خاص و منحصر به فرد خود درعین زیبایی و جذابیت بسیار خاص و ساده است و میتواند به آسانی با هر هر لباسی ست شود و در هر مجلسی قابل استفاده است.

دسته این ساعت چرمی است و چرمی بودن دسته باعث می شود تا شما بتوانید در انتخاب رنگ آزاد باشید البته رنگ های اصلی این ساعت قرمز و آبی و سفید و بنفش و صورتی است که باعث افزایش قدرت انتخاب در شما می شود.

ساعت کودکانه طرح گربه Y.B مدل N961 بند چرمی

در روی صفحه این ساعت عکس گربه ای زیبا هک شده است که باعث می شود این ساعت از یکنواختی خارج شود و در نوع خود خاص با شد البته این گربه به صورتی برجسته است که دارای طراحی خاصی است و طرفداران ویژه خود را دارد.

این ساعت نوعی ساعت اسپورت است است که در عین سادگی بسیار شیک و مورد پسند است و همیشه طرفدارانی خاص داشته است.

شما با بستن این ساعت می توانید متفاوت باشید حتی این ساعت می تواند هدیه ای جذاب برای افرادی باشد که به ظرافت و زیبایی اهمیت می دهند.

ساعت کودکانه طرح گربه Y.B مدل N961 بند چرمی

طراحی اعدادی نیز که به روی این ساعت نوشته شده اند نیز به نوبه خود خاص و جالب توجه است این اعداد یونانی هستند به اضافه ترکیبی از اعداد انگلیسی و همچنین به جای بعضی از اعداد از نگین استفاده شده است که این خلاقیت خود برای اولین بار است که مورد استفاده قرار می گیرد که باعث شده تا درصد تقاضا برای این ساعت بالا برود همچنین این ساعت حاصل خلاقیت کمپانی بزرگ V.B وی بی است که خود این شرکت یکی از برند های بزرگ طراحی ساعت در دنیا است.

ساعت کودکانه طرح گربه Y.B مدل N961 بند چرمی

رنگ های متفاوت به اضافه قیمت بسیار مناسب این ساعت را به یکی از مدل های برتر تبدیل کرده است البته نباید از کیفیت با لای ساخت این محصول نیز چشم پوشی کرد.

ساعت کودکانه طرح گربه Y.B مدل N961 بند چرمی

البته امروزه با توجه پایین بودن کیفیت کالا های مشابه  و همچنین کمبود کالا های  اصلی ما این اطمینان را به شما خواهیم داد تا با خرید از این فروشگاه این اطمینان خاطر را داشته باشید که کالای اصلی به دست شما خواهد رسید و هیچ گونه محصول تقلبی در کار نخواهد بود

شما با خرید از فروشگاه اینترنتی ما به همراه این محصول نیز گارانتی شش ماهه دریافت خواهید کرد.

 

 

آیا در رابطه با ساعت کودکانه طرح گربه V.B مدل N961 بند چرمی ارزان سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید