خرید ساعت سواچ swatch نگین دار زنانه دخترانه مدل 2014

قیمت قبلی کالا : ۲۱,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۱۵,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۶,۰۰۰تومان (29%)

موجود در انبار: ۶۸۸


(تعداد رای: 12)

وقت چیزی است که هیچ قیمتی برای آن وجود ندارد و به هیچ وجه جبران نخواهد شد و هیچ بهایی برای ان نیست پس ما باید بهترین استفاده را از آن بکنیم و از حدر رفتن آن جلو گیری کنیم.

برای مدیریت مناسب و قت و زمان ما ساعت سواچ را به شما پیشنهاد می کنیم این ساعت مخصوص با نوان طراحی شده است و بسیار زیبا و شیک بوده و طراحی متفاوتی را داراست و به آسانی قابل ست کردن برای تمام پوشاک و لباس های شماست  و شما می توانید از آن در تمام مجالس و مهمانی ها استفده کنید و بدرخشید.

ساعت سواچ swatch طرح پلاستیکی

خرید ساعت سواچ

این ساعت در دو رنگ طلایی و سفید موجود می باشد که هم این رنگ ها بسیار شیک و زیباست و هم اینکه با هر رنگ دیگری قابل ست کردن است.

امتیاز دیگر این ساعت نسبت به دیگر ساعت ها کمپانی مطرح و معروفی به نام سواچ است که این مدل ساعت را ارائه می دهد واین خود تظمینی بر مرغوبیت این کالا است.

داشتن نگین در این ساعت آنرا بسیار دلپسند و جذاب کرده و باعث متفاوت تر شدن این ساعت با دیگر مدل های ساعت شده است.رنگ نگین در هر دو رنگ این ساعت یکسان بوده و سفید می باشد که قدرت انتخاب شما را در انتخاب لباس بالا خواهد بردهمچنین به جای اعداد باز هم در این ساعت از نگین استفاده شده است که در نوع خود خاص و منحصر به فرد است.

ساعت سواچ swatch طرح پلاستیکی

ساعت سه موتوره سواچ

به جز ساعت اصلی سه ساعت دیگر در روی صفحه اصلی این ساعت به کار برده شده است که هم باعث شده این ساعت زیبا تر جلوه کند و هم جذاب تر باشد.

در اطراف بدنه این ساعت نیز دو ردیف جداگانه نگین به کار رفته است که یکی درسمت راست ساعت و دیگری سمت چپ آن قرار دارد و موجب افزایش درخشندگی و زیبا تر شدن ساعت شده است.

ساعت سواچ swatch طرح پلاستیکی

ساعت دخترانه زنانه

این ساعت با طاحی جذاب خود برای جوانان امروزی بسیار مناسب می باشد زیرا هم طراحی رسمی دارد و هم در عین حال ساعتی اسپورت می باشد و به راحتی در هر مجلس یا هر جمعی قابل استفاده است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد هچنین بند شیک و زیبا و مقاوم این ساعتاز جنس استیل بوده و باعث افزایش چشم گیر مقاومت این ساعت شده و زیبایی آنرا دو چندان کرده است و همچنین باعث شده تا این ساعت به راحتی روی مچ دست شما سوار شود.

یکی از برترین مزیت های این ساعت نسبت به مدل های مشابه قیمت بسیار پایین و مناسب آن می باشد و شما می توانید بسیار راحت آنرا تهیه کنید بدون اینکه هزینه گزافی را پرداخت کرده باشید.

ساعت سواچ swatch طرح پلاستیکی

برای تظمین مرغوبیت این کالا این ساعت دارای دوازده ماه گارانتی است که این خود باعث آرامش خاطر شما به خاطر کیفیت بالای این ساعت و همچنین اطمینان از مرغوبیت کالا است.

اغلب فروشگاه ها این ساعت را ارائه می دهند اما تفاوت اینگونه  فروشگاه ها با فروشگاه ما ارائه گارانتی برای این محصولات  از جانب ماست است و هم چنین  تضمینی بر کیفیت کالا است

آیا در رابطه با خرید ساعت سواچ swatch نگین دار زنانه دخترانه مدل 2014 سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید