فروش دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو قیمت نمایندگی

قیمت قبلی کالا : ۳۲,۰۰۰تومان

قیمت کالا : ۲۲,۰۰۰تومان

مقدار تغییر قیمت: ۱۰,۰۰۰تومان (32%)

موجود در انبار: ۲۰


(تعداد رای: 49)

دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو

خرید پستی دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو از اگر شما هم مانند بسیاری از افراد دیگر زمان مصرف داروهای خود را فراموش می کنید و یا نمی توانید به موقع برای مصرف دارو بیدار شوید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو تمام مشکلات شما را برطرف می کند. با این دستگاه به راحتی و در زمان مشخص و دلخواه خهود دارو ها را مصرف کنید و از نعمت سلامتی بهره مند شوید
 
خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو اصل ارزان

از دیرباز انسان ها به دنبال روش هایی برای درمان بیماری های مختلف بوده اند. در سالیان اخیر و با گسترش علم و تکنولوژی روش های جدیدی برای این کار ایجاد شده اند. دارو های خوراکی یکی از رایج ترین روش های درمانی به شمار می روند.

خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو اصل ارزان

اما این دارو ها دارای عملکردی مشخص هستند و برای رسیدن به نتایج دلخواه باید در زمان های مشخصی مصرف شوند. بسیاری از ما نمی توانیم این دارو ها را در زمان مشخص مصرف کنیم و دچار فراموشی می شوید.

خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو اصل ارزان
دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو یک دستگاه هوشمندو مجهز به زنگ هشدار دهنده برای آگاه کردن شما است. این دستگاه دارای کاربری بسیار ساده و آسان و مطابق با استاندارد های روز اروپا ساخته شده است. در این دستگاه امکان نمایش ساعت به دو صورت بیست و چهار و دوازده ساعته فراهم شده است.
 
خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو اصل ارزان

صدای زنگ ایجاد شده توسط این دستگاه داری فرکانس چهار کیلو هرتز است که به راحتی توسط شما شنیده خواهد شد. هفت محفظه این دستگاه نیز آن را برای استفاده در هفت روز هفته آماده می کند.در هر بار زنگ زدن این دستگاه مدت زنگ چهار دقیقه به طول می کشد که کاملا می تواند شما را آگاه کند.قفل مکانیکی نیز بر روی محفظه دارو قرار گرفته است و صفحه محافظ نیز از دستگاه به خوبی حفاظت می کند. 

خرید دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو اصل ارزان

در صورتی نیز که باتری دستگاه ضعیف شود دستگاه به صورت اتوماتیک هشدار می دهد و راهنمای استفاده فارسی همراه با دستگاه شما را در استفاده از این دستگاه یاری خواهد داد.

آیا در رابطه با فروش دستگاه هشدار دهنده زمان مصرف دارو قیمت نمایندگی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید